Yükleniyor...

KURUMSAL HİZMETLER

ÇALIŞAN İLİŞKİLERİ YÖNETİMİÇatışma Yönetimi
Çatışma Yönetimi & Farklılık Yönetimi

Bazen bireylerin aynılıklarından, bazen de sadece birbirlerinden farklı olmalarından dolayı takım içi çatışma ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Organizasyonel bir yapı içerisinde bu çatışmalar sadece bireyleri değil tüm organizasyonel başarıyı etkiler ve çoğu zaman başarısızlığa neden olur.

Doğru bir çatışma yönetimi planlaması ile birey, takım ve organizasyon başarısı artarken çatışmaya yolaçan sebepler birer avantaja dönüştürülebilir.

Bizim görevimiz, bu tip çatışmaları organizasyonel bir avantaja çevirmenize yardımcı olmaktır.

ney

Farklılık Yönetimi

Bütün markalar diğerlerinden neden “ farklı” olduklarını anlatarak kendilerine sektörde yer açar, bazen başarılı olur ve yerlerini korur hatta büyütürler, bazen de yok olurlar. Onları ayakta tutan diğerlerinden neden ve nasıl farklılaştıklarıdır.

Farklı ve yeni bir ürünün, yaratıcı bir pazarlama tekniğinin ve başarılı bir çıkışın yaratıcısı farklı fikri, ürünü, yaratıcılığını ortaya koyabilecek ortamı bulabilmiş olan insandır.

Bizim görevimiz, bireylere ve takımlara, farklılıklarını ve yaratıcıklarını ortaya koyabilecek ortamı sağlayan organizasyonel kültürel yapıyı kurgulamak ve düzenlemektir.