Loading...

NAZLI EDA YAVUZ

ney

NAZLI EDA YAVUZ

Kurucu ve CEO
NEY Danışmanlık ve Eğitim
Yönetici/Lider Koçu, İnsan Kapitalinde Değişim Yönetimi Uzmanı ve Kıdem Sertifikalı Birkman Danışmanı

Nazlı Eda, İstanbul Bilgi Universitesi, Psikoloji bölümünü ve New York University Coaching, Leadership and Organizational Development programlarını tamamlamıştır. Amerika’da bulunduğu dönemde "Business Success Coach Network" grubuna 6. dil olarak Türkçe’yi ve o zaman 17. ülke olarak Türkiye’yi katmıştır.

Nazlı Eda, 2012 ortalarında New York’dan İstanbul’a dönerek 2013 başında NEY Danışmanlık ve Eğitim’i kurmuştur. Merkez şehir İstanbul olmak üzere Global ortakları ile hem Türkiye’de hem de dünyada çalışmalarını sürdürmektedir.

2013 Kasım itibari ile Türkiye Bölgesi Sertifikalı Birkman Kullanıcıları Koordinatörlüğü yapmaya başlamıştır. 2014 Ekim ayı itibariyle Birkman Metodu Türkçe Ön İzleme Raporu dil validasyon düzeltme çalışmalarını, Liderlik Stili Haritası ve BOD raporlarının dil validasyon çalışmalarını tamamlamıştır. Mayıs 2015 itibari ile Birkman Metodu Kıdem (Senior Birkman Certification) Sertifikasını almıştır.

Nazlı Eda, bilimsel koçluk ve değişim yönetimi metodları, Gestalt prensipleri ve Birkman Metodu yöntemini birleştirerek, İnsan Kapitali Yönetimi alanında değişim, gelişim çözümleri sunmakta ve eğitimler vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine onların ihityaç ve hedefleri doğrultusunda özel programlar hazırlamaktadır.