Yükleniyor...

Birkman Metodu Nedir?

ney

BIRKMAN METODU NEDİR?

60 yıldan uzun bir süredir, 8000′den fazla organizasyon bünyesinde 3.000.000′dan fazla katılımcı ile uygulanan bütüncül bir işleyiş verimi arttırma yöntemidir. Bireyleri, takımları ve organizasyonel yapıyı bir bütün olarak inceleyerek inovatif ve uygulanabilir çözüm önerileri sunan tek araçtır.

Birkman Metodu davranış, motivasyonel ve ilişkisel ihtiyaçlar, yönetim ve liderlik biçimleri, ideal çalışma ve öğrenme biçimleri, uzlaşma ve satış stilleri gibi alanlarda ölçümlerini tek bir değerlendirme aracı içinde toparlayarak, çok boyutlu ve kapsamlı bir analiz imkanı sunar. Bu sayede, çoklu test ve ölçüm araçları kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırırarak zaman ve maliyet ekonomisi sağlar.

Birkman Metodu’na ait Türkçe Ön İzleme raporları Nazlı Eda Yavuz tarafından 2014 Ekim ayı itibari ile başlatılan dil validasyon çalışmaları ile Birkman International ortaklığında tamamlanmıştır.

Türkçe Ön İzleme raporu dil validasyon çalışmaları, ve diğer Birkman Metodu raporlarının başlatılacak olan dil validasyon çaışmaları hakkında bilgi almak için sitemizin haberler ve duyurular kısmını takip edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.birkman.com

ney